KLEMPÍŘSTVÍ

KLEMPÍŘSTVÍ-Brno

Klempíř má zodpovědnost za bezpečný odtok srážkové vody z Vaší střechy.

Kvalitně osazené klempířské prvky nejen hezky vypadají, ale budou pro Vás v budoucnu znamenat úsporou nákladů a delší životnost stavby. Neodborně provedené řešení klempířských detailů způsobuje zatékání do konstrukce střechy. Nenechte se napálit od amatérů a dopřejte si klempířské práce od nás. Potřebujete například usadit oplechování komínu, namontovat závětrné lišty a boční lemování, oplechovat komínovou hlavu, vyměnit okapy, usadit parapety, zapravit prostup ve střeše nebo další klempířské prvky, neváhejte kontaktovat klempířství Lukáš Kilinger.

 

jako klempíř vyučený v oboru vám nabízím tyto služby:

  • montáže okenních parapetů
  • montáže okapových systémů
  • oplechování komínů
  • lemování a olištování při rekonstrukcích fasád
  • pokládka plechových střešních krytin
  • opravy při zatékání
  • výrobky z plechu

 

Pro výrobu a montáž klempířských konstrukcí používám tyto materiály:

Pozink barvený  (FeZn RAL) – jde o čím dál více oblíbenou variantu u zákazníků hledajících  dobrý poměrem kvalita/cena a životností 40-60 let bez údržby. Jedná se o ocelový pozinkovaný plech s vrstvou polyesterového laku . Vyrábí se v různém barevném provedení.

Pozink ( FeZn) –  Jedná se o ocelový pozinkovaný plech . Výhodou je nízká cena a všestrané použití. Nevýhodou je nízká životnost cca 8- 20let bez údržby. Pro prodloužení životnosti je nutné opatřit plech kvalitním nátěrem.

Měď  ( Cu) – tradiční materiál s nejdelší životností přes 100let. Vhodný pro památkové objekty, obloukové a jinak komplikované střechy a všude tam, kde jsou kladeny ty nejvyšší nároky. Nevýhodou je vysoká cena a zájem zlodějů barevných kovů.

Titanzinek (TiZn) – jde o přírodní materiál šedé barvy s dlouhou životností až 100let. Má specifické vlastnosti a vyžaduje odbornou montáž. Velice oblíbený v moderní architektůře. Lze kombinovat s přírodními materiáli jako je dřevo, kámen atp.  Přední kvalitu hledejte u materiálu RHEINZINK. V provedení také v různém stupni umělé patinace.

 

 

Kontaktujte nás: