PLECHOVÉ KRYTINY

Plechové krytiny Brno

Provádíme pokládku falcovaných plechových střešních krytin na dvojtou stojatou drážku ušitých na míru Vaší střeše. Plechové krytiny se kladou od 5% sklonu střechy a je možné je použít i na svislé konstrukce jako fasádní prvky. Nejčastěji z těchto materiálů :

  • FeZn-pozinkovaný ocelový plech, stříbrné barvy, životnost 8-20let, při nátěru barvou i více. Výhodou tohoto materiálu je všestrané použití a příznivá cena. Nevýhodou je, že koroduje. Kvalitním nátěrem prodloužíte jeho životnost.
  • FeZn RAL -pozinkovaný ocelový plech s vrstvou polyesterového laku v široké škále barev. Životnost 40-60 let. Bezúdržbový. Oblíbená varianta díky skvělému poměru cena/kvalita. Případné poškození se retušuje originální barvou.
  • TiZn-titanzinek, jde o přírodní matriál zinek s příměsí titanu a mědi. Má specifické vlastnosti (vysokou tepelnou roztažnost) vyžaduje odbornou montáž. Při dodržení zásad pro zpracován je jeho životnost až 100 let.Bezúdržbový a výborně pájitelný. Je oblíbený u moderních staveb, dobře se kombinuje s přírodními materiáli jako je dřevo ,kámen atp. Vyrábý se ve třech variantách patiny. Jako přední výrobce titanzinku nejvyšší kvality je firma RHEINZINK.
  • Cu- měd, je to tradiční materiál s nejdelší životností přes 100 let. Používá se na památkové objekty, a tam kde jsou kladeny nejvyšší nároky. Výhodou je bezúdržbovost, tvárnost a dobrá pájitelnost. Nevýhodou je nejvyšší cena a velký zájem zlodějů barevných kovů.

Investice do kvalitní krytiny Vám v budoucnu ušetří náklady díky bezúdržbovému provozu. Případné bubnování při dešti lze snížit vhodnou skladbou střechy a použitím střešní rohože od firmy Delta Dorken.

20140405_151902

nově provedené zaplechování vikýřů Brno- venkov

 

Fotografie077

RHEINZINKprePATINA plechová střecha

 

DSCN6147

plechová střecha RHEINZINKprePATINA r.š.570

FeZn krytina r.š.670mm 2013

pozinkovaná plechová krytina r.š.670mm 2013 Blansko

falcovaná krytina do oblouku z mědi r.š.670mm

7

plechová krytina KJG barvený r.š. 625mm Brno

9

plechová střecha do oblouku RHEINZINK r.š.670 tl.0,7mm Brno

Fotografie751

měděná střecha Brno

 

plechová střecha Brno

plechová střecha Brno

 

falcovaná střecha Brno FeZn pozinkovaný plech

falcovaná střecha Brno FeZn pozinkovaný plech

 

krytina RHEINZINK Brno

krytina RHEINZINK Brno

rekonstrukce střechy Brno, klempířské a pokrývačské práce

falcovaná střecha KJG lakovaný plech Brno 2014